Ana sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Referanslar Bize Ulaşın Sık Sorulan Sorular Site Haritası Önemli Bilgiler

Hakkımızda:
Kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen firmamız 1991 yılından bu yana havuz ve sauna sektöründe yüzlerce projeye imza atmıştır.


Konular:
Bizden Haberler
Ziyaretçi Defteri
Kampanyalar


Genel:
İletişim
Künye


Bizden Haberler

E C O S M A T E   T Ü R K İ Y E   Ç Ö Z Ü M   O R T A Ğ I 

1994 yılında, Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuş olan, ECOsmarte firmasının, öncelikle Amerika olmak üzere, tüm Dünya ülkelerinde, kullanımı son 20 yıldır hızla artan otomatik, iyonizasyon + oksidasyon + pH kontrolü sistemi konusunda çözüm ortağı olduk.


 


Yukarı

T U B İ T A K   D E S T E K L İ   P R O J E M İ Z 

TUBITAK tarafından desteklenen ARGE çalışmalarımız başarı ile sonuçlanmıştır.
Macera Duşu konsepti ile geliştirdiğimiz proje ile duşunuzu tüm duyularınızı harekete geçirerek, kendinizi doğa ile başbaşa hissedebileceğiniz unutulmaz bir maceraya dönüştürmeyi hedefledik.
Su, ses, ışık, ısı, koku ünitelereini kendi tasarladığımız elektronik kumanda paneli ve yine kendi geliştirdiğimiz yazılım aracılığı ile kontrol ederek farklı senaryolar oluşturduk. Seçim butonları yardımı ile ön tanımlı senaryoları harekete geçirerek değişik deneyimleri canlandırdık. Uygun dekorasyon ile birlikte doğa olaylarını canlandırarak kullanıcıyı yolculuğa çıkarmayı başardık. Tasarlanan ortam sayesinde kullanıcı kendisini tropikal ormanda sağnak yağış altında bulabiliyor, yağmurun kesilmesi ardından toprak kokusu ile birlikte kuş cıvıltıları eşliğinde gökkuşağının altından geçebiliyor.


 


YukarıYukarı

B A H Ç E   D Ü N Y A S I   2 0 1 2 

Bahçe Dünyası 2012 fuarına katıldık


 


YukarıYukarı